Вирішили вивчити нову мову, але не можете визначитися яку? Не турбуйтесь, не ви перші і не ви останні, хто поставив це питання. Спочатку хотілося б відзначити той факт, що практично всі мови схожі в плані їх освоєння, і якщо ви зможете підібрати для себе таку мову до якої ви схильні, то після її освоєння ви не відчуватимете складності у вивченні наступних.

Якщо ви раптом, ні з того ні з цього, вирішили вивчити нову мову, в якій ви нічого не розумієте або розумієте, але на рівні окремих слів і словосполучень, то вам знадобиться такий важливий інструмент, як «мотивація». Саме мотивація рухатиме вас вперед навіть тоді, коли у вас опустяться руки (якщо раптом до такого дійде), саме мотивація змушуватиме вас щодня вправлятися хочете ви цього чи ні.

Читайте також: Плюси та мінуси професії «перекладач».

І все ж, яка мова найлегша у вивченні?

Як згадувалося вище, всі мови схожі у вивченні, але вони здебільшого зовсім несхожі, повірте спеціалістам бюро перекладів в Києві. Несхожими їх робить: граматика, лексика, синтаксис тощо. У кожної мови щось вивчається легше, щось складніше. Тому для швидшого і найпростішого навчання слід вибирати мову, у якої «граматичний устрій» більш схожий на вашу:

  • Іспанська – мабуть найпростіша мова, в якій особливо не виникає жодних проблем, нескладна граматика, проста вимова. В Україні, звичайно, ця мова поширена досить мізерно, проте, якщо ви вирішите відвідати будь-які закордонні курорти, то знайти співрозмовника вам буде не важко.
  • Англійська – є універсальною мовою, у якої простота вивчення полягає у відсутності відмінків. За рахунок того, що мова досить поширена, складнощів у пошуках хорошого викладача/репетитора у вас не повинно бути. І носіїв цієї мови в нашій країні досить багато, тому ви також легко зможете знайти собі «живого» співрозмовника.
  • Французька – за складністю така сама, як і англійська, також з урахуванням того, що мова досить поширена, у вивченні не повинно виникнути проблем.
  • Есперанто – це досить «екзотична» мова, виведена штучним шляхом. Ця мова буде простою всім, так як граматика тут дуже проста, так само, як і вимова. Мінусом есперанто є її низька популярність, і навіть знайти собі наставника буде досить проблематично, проте інтерес до цієї мови поступово збільшується.

Вище перелічені мови є найбільш простими для вивчення вперше, тому якщо ви наважилися опанувати додаткову мову, почніть саме з них. Однак пам’ятайте: навіть якщо вам здається, що ви досконало володієте мовою, виконувати переклади важливих документів повинні лише професіонали, тому що вимоги живої мови дуже відрізняються від правил бюрократії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *